Stěhujeme

Můžeme stěhovat sami, nebo si na to někoho pozvat. Nejlépe někoho z rodiny? Dědeček chodící o holi a jeho manželka by jistě pomohli rádi. Jenže děda unese jeden talíř, a ještě jej cestou rozbije a babička, ač jinak ještě čiperná, by asi těžko nadzvedla jednou rukou skříň a druhou držela v ruce mobil. Takže rodinu asi ne, protože ti, co by nemohli, prostě nemohou a ti co by mohli, budou mít stovky výmluv. Poradíme si tedy sami? Nu, proč ne. Jeden kamarád a jdeme na to. Drobné věci nasázíme do dvou osobních vozů, kamarádova a svého a už se pendluje mezi starým bytem a novým. Věci se pomaličku přemisťují a kamarád jen tak na půl úst utrousí, že je moc zvědavý, jak dostanete do osobáku ty větší části. Jako třeba stůl, velký fíkus a tak podobně. S vámi však jeho řeči necloumají.

Stěhuje celá rodina

Tento problém za vás řeší půjčovna dodávek Praha 5. Jen co se dostěhují ty drobnosti, zajedete si pro dodávku a věc bude vyřízena. Za velmi příznivou cenu tak tento automobil zastoupí velký stěhovací vůz, který by asi stál majlant a v podstatě by stejně nebyl využit celý.

Nezáleží vám na ceně za kilometr, protože v nájmu máte pět set kilometrů zadarmo, tedy v ceně půjčovného. Ne, není to překlep, skutečně je to pět set kilometrů.

Takže to můžete otočit klidně i tři krát, a i kdybyste těch pět set kilometrů překročili, cena za další kilometry je zanedbatelná.

Starší typ dodávky

Kamarád tomu moc nevěří, ale později se přesvědčí sám. Ještě se zeptá na pojištění vozu a benzín, ale i to všechno je v ceně půjčovného. Pojištění je vyřízeno a platí dokonce i pro zahraničí, co kdyby vás stěhování naštvalo a chtěl jste zmizet třeba na Mallorcu, že ano. Takže s pomocí výše uvedené služby jste zvládli stěhování bez větších potíží, mimo uskřípnuté nohy kamaráda a zploštělého palce u vás, a máte klid. Zjistili jste, že se tato služba vyplatila, a tak můžete kontakt na tuto firmě klidně předávat dalším kamarádům.