Proč roste obliba techniky zvané footjob

Foot fetiš, neboli fetišismus zaměřený na chodidla, je v odborných kruzích i mezi laickou veřejností mnohdy považován za úchylku. To se ovšem týká případů, kdy je předmětem ukojení sexuální touhy pouze tento objekt. Ve skutečnosti je to poněkud zkreslený pohled, musíme se na celou věc dívat komplexně.

krásné ženské nohy

Zajímavé je, že muži, kteří obdivují ženská ňadra, zadeček nebo vagínu, za úchylné považováni zpravidla nejsou. Těch je totiž většina (kromě homosexuálně orientovaných), ale když se někomu líbí pohled na bosé nohy, nezapadá to do té většinové koncepce. Jisté však je, že krásně klenutá klenba, oblé tvary paty a prstů, zdravé nehty a chodidla bez defektů (vbočených palců) jsou přirozeným prvkem krásy ženského těla, a není důvod jimi opovrhovat.

Již staří Egypťané, Peršané, obyvatelé Mezopotámie a starověké Číny dobře znali význam chodidel, uvědomovali si, že pohled na odhalenou plosku je pohledem na celé lidské tělo úzce spjaté s lidskou duší. Odráží se v ní všechny části těla, jednotlivé orgány, propojené v jediný celek. Odtud také pochází reflexní terapie založená na této skutečnosti. Reflexní masáž chodidel je mimochodem nejúčinnější terapeutickou procedurou z masérských technik.

ženské nohy na koberci

Neprávem opomíjená technika footjob

Zvláštní postavení má z pohledu erotiky i footjob. Je to prastará technika a její obliba dnes roste nebývalým tempem. Dotýká-li se žena (masérka) muže obnaženými chodidly, jako by se s ním spojila celým svým tělem. Dochází i k propojení na nefyzické (mentální či duchovní) úrovni a tím je prožitek z prováděné masáže footjob Matahari salon intenzivnější. Vyplatí se tedy věnovat této proceduře více pozornosti, muži ocení doteky plosek nohou kromě penisu i na zádech, na hýždích, na stehnech či na břiše a mohou pak tento velmi intenzivní prožitek považovat za jeden z vrcholných zážitků slasti a rozkoše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup