Prádlo pěkně na míru

V podstatě není třeba dlouho vysvětlovat, že každý má rád takové oblečení, které mu bude vyhovovat a přece jenom také slušet. To ovšem nemusí platit jen v běžné konfekci. Sportovci a ti, kteří se věnují v podstatě jakémukoliv sportu, mají v oblibě termoprádlo, které jim svým způsobem pomáhá a je také nezbytnou součástí většiny sportovních venkovních i interiérových aktivit. Je to v podstatě velmi jednoduché, proč si získalo oblečení Craft takovou oblibu i mezi běžnými uživateli.

oblečení na tenis

Pokud se vybere pěkně na míru, tak rozhodně naplní tyto požadavky:

  • Velmi snadno odvede pot z pokožky do další vrstvy prádla nebo přirozeně do vzduchu – záleží na sportu a teplotě, podle které se běžně oblékáme.
  • V zimě krásně zahřeje a v létě je v takovém oblečení velmi příjemně, jelikož zabrání přehřátí.
  • Když se vypere, tak velmi rychle uschne.
  • Tím, že je pěkně přilehlé k tělu, tak nás v pohybu nijak neomezí, proto se dá v něm velmi dobře sportovat.
  • I když se budeme potýkat s potem, což je u sportovní aktivity celkem běžné, tak nás termoprádlo nebude studit a nebude pro nás nepříjemné.
  • Jeho hmotnost je velmi nízká, tudíž se s ním dobře cestuje, nezabere skoro žádné místo a přitom skvěle poslouží.
  • Oblečení tohoto typu se vyrábí pro všechny generace i pohlaví, je barevné, s reflexními prvky a odolné vůči UV záření.

oblečení na hory

Správná funkčnost

Abychom byli spokojeni s výsledkem, tak je nutné zachovat správné vrstvení a také údržbu, která například spočívá v tom, že prádlu nesvědčí aviváž. Vrstvení by mělo mít zhruba několik fází, které by se neměly podceňovat.

  1. Základní – oblečení je přímo na těle a jeho úkol je odvádět pot od těla, je to v podstatě prádlo, které je v přímém kontaktu s pokožkou a musí přilnout k tělu.
  2. Prostřední – ta má za úkol chránit tělo před vnějším chladem, v podstatě provádí izolaci, kdy nepouští teplo ven a zase opačně zimu nepustí dovnitř.
  3. Vrchní – v podstatě toto je ochranná část oblečení, která chrání před nepříznivými vlivy počasí, které nás občas překvapí. Tato vrstva je skvělá v tom, že má být nepromokavá, vítr ji snadno neprofoukne a je v podstatě v ní velmi pohodlně a to klidně i na horách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup