Bydlete třeba na zahradě

Jste mladý pár a partnerovy rodiče darovali zahradu, aby měl vstup do života jednoduší? Chtěli jste na pozemku začít stavět, ale dozvěděli jste se, že váš pozemek není v zastavitelné zóně a úřady vám tak na pozemku stavět nedovolí. Pozemek se vám líbí svojí polohou a krásným výhledem a klidem. Nechcete se ho vzdát, že byste ho prodali a pořídili byste jiný, kde byste stavět mohli. Zkuste se na stavebním úřadu zeptat, zda vám schválí usazení mobilního domu. Když vám to schválí, pořiďte si mobilní dům. Budete bydlet ve vlastním a splníte si sen bydlet na pozemku, který vám darovali rodiče. Máte z něj krásné vzpomínky z mládí, jak jste s rodiči chodili na zahradu opékat buřty a nocovali jste pod širákem.

opékání špekáčků

Chcete si i vy s vaší budoucí rodinou užívat zahrady a bydlet v pohádkovém prostředí. Vytvořit si vlastní jedinečné vzpomínky jako jsou první krůčky dítěte na zahradě, skákání v kalužích. Naše firma nabízí dřevěné mobilní domy celoroční. Můžete u nás vidět nové mobilní domy nebo použité mobilní domy skladem.

Použité domy jsou uskladněny na našich pobočkách a můžete si je prohlédnout osobně. Domy jsou moderní a mají krásný design. Jsou k nerozeznání od klasických domů s pevnými základy. Domy jsou kvalitně zatepleny a jsou určeny i pro celoroční užívání. Můžete v domech bydlet trvale. Samozřejmě můžete mobilní domy využít v rekreačních oblastech pro sezónní užívání. To je na vás, jaký typ užívání si vyberete. Domy dodáváme buď vybavené, nebo bez vybavení. Každý není fanda moderního provedení a rád by si dům zařídil podle svého. Tato možnost tu je.

interiér

Nové mobilní domy si můžete přizpůsobit a domluvit se na úpravách při jejich výrobě. Domy se vyrábí v halách a pak jsou jako jeden kus dopraveny až k vám. Doručují se jako nadměrný náklad s doprovodným vozidlem. Dopravu zajistíme i s usazením domu na betonové dlaždice. Neváhejte a splňte si svůj sen a bydlete třeba na zahradě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup