Poptávka stěhování po úspěšném odeslání formuláře

Když poptáváte stěhování, můžete to u stěhovací firmy udělat třemi způsoby. Za prvé zajít osobně na pobočku a vyjednat stěhovací proces se zástupcem firmy. Je to snad ten nejšikovnější způsob, protože tváří v tvář domluvíte vše podstatné, a můžete mezitím pokládat i technické dotazy.

kartonové krabice

Druhý způsob je telefonický, ovšem z důvodu vytíženosti zaměstnanců i majitele firmy to není ten nejlepší nápad. Můžete mít štěstí na delší rozhovor, ale také na vás nemusí mít dotyčná osoba čas. Může vám však zavolat nazpět, ale počítejte s tím, že zas nemusíte mít čas naopak vy.

Třetí způsob, velmi výhodný, je vyplnění formuláře na webových stránkách. Po úspěšném odeslání formuláře https://stehovani-mamut.cz/uspesne-odeslani-formulare/ firma okamžitě získá váš požadavek a může se tomu ihned začít přizpůsobovat – podniknout určité kroky, např. vám odpovědět do e-mailu a zpřesnit vaše nároky, zeptat se na další podrobnosti atp. Zároveň se dozvíte přibližnou cenu a podstatné je, že budete mít rezervovaný termín, který je pro stěhovací firmu závazný. Ve formuláři také uvedete, kdy vám může někdo od firmy zavolat, zda ráno, dopoledne, odpoledne nebo až večer.

Do formuláře uvedete své jméno, příjmení, kontaktní e-mail a telefon. Dále bude potřeba znát vaši adresu, resp. adresu místa, odkud bude stěhování probíhat, tedy město, ulici, popisné číslo a PSČ. Stěhováky bude zajímat i počet pater, která budou zdolávat, případně je-li v domě k dispozici výtah.

chlapec v krabici

Součástí formuláře je i popis místa, kam se stěhujete (adresa vykládky). Zde jsou poptávány stejné údaje, jako u místa, odkud stěhování bude probíhat.

Ve formuláři je zmínka o všech potřebných záležitostech, c byste však neměli podceňovat ze všeho nejvíce, je termín stěhování. Nespoléhejte na to, že bude na vás mít stěhovací firma čas o víkendu, pokud je dnes úterý. Většinou se stěhování poptává tři až šest týdnů v předstihu a zhruba pět týdnů předem byste si měli požádat o výjimku parkovacího místa, pokud bydlíte v Praze či v jiných městech, kde se za parkování platí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup