Odhalená ramena – střih, který si zamilujete

Žhavým trendem letošního jara a léta jsou bezesporu odhalená ramena. Tenhle ženský a sexy kousek můžeme vidět naprosto všude . Na topech, blůzách ale také na šatech. Tento střih šatů se ujal téměř ve všech stylech módy a je vhodný na jakoukoliv událost. Ať už na pracovní schůzku, rande, do společnosti nebo třeba jen do města. Hojně se ujal mezi plesovou a společenskou módou.
odhalená ramena.jpg
Linie klíčních kostí a ramen jsou velmi přitažlivé partie ženské postavy. Obecně lze říci, že ženy se dělí na dvě kategorie. Na ženy, které ukazují příliš a na ženy, které kdyby mohly, neukázaly by ani kousek své kůže. Trend odhalených ramen je právě zlatý střed mezi těmito dvěma kategoriemi.
Způsobů, jak odhalit linii ramen, je několik. Můžete si sami vybrat, jak moc odhalená chcete být a kolik toho chcete ukázat. Sáhnout tedy můžete po modelu, který má obě spadlá ramena ale také po modelu, který má jedno spadlé rameno, popřípadě si regulovat jak moc jej spadená necháme.
Dalším způsobem, jak odhalit ramena, jsou asymetrické tvary a to ať už výstřihů nebo samotných střihů. Pozadu nezůstávají ani zdobné prvky módního kousku. Aktuálně jsou největším hitem volánky, proužky a samozřejmě kytky a barvy, ty neodmyslitelně k jaru, létu a teplému počasí patří každý rok.
pletený cop.jpg
Umírněnějším řešením letošního trendu jsou topy či blůzy s prostřihy v oblasti ramen. Ty můžeme vidět v podobě svetrů nebo topů z úpletu. Můžeme je tedy považovat za ideální volbu pro chladnější jarní či letní večery.
Co se týče materiálů, nemusíme se ničemu zdráhat. Dovoleno je vše. Samotné roční období nás nabádá k použití co nejlehčích a nejvzdušnějších materiálů. Co si budeme povídat, čím míň toho v létě na sobě máme, tím líp se cítíme, a proto silnější materiál nebude nejlepší volba do parného dne. Určitě se nebudete cítit na schůzce dostatečně komfortně, když z vás poteče pot proudem.
S doplňky to není dobré přehánět, přece jen – v jednoduchosti je krása. Výraznější náušnice, minimalistický řetízek nebo lehce vykukující krajka v podobě bralette podprsenky, bezesporu postačí. Volba vhodných bot a kabelky je neomezená. Řiďte se především událostí, na kterou se chystáte. Je jasné, že pokud zvolíte společenské šaty s odhalenými rameny, tak tenisky k nim správná volba nebudou. Proto je důležité se nad celkovým outfitem zamyslet, ale zase se nevzdat pohodlí. Na každou událost můžete být oblečené vhodně ale zároveň i pohodlně. Vzhled účesu záleží na Vašich prioritách, v tomto není žádná volba krokem vedle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup