ČIŠTĚNÍ VŠECH ZUBŮ ZA 10 SEKUND

Taky byste si přáli mít krásný, bílý chrup a to za opravdu krátkou dobu? Co když vám řekneme, že to opravdu jde a to dokonce za pouhých 10 sekund? Je tomu tak.

Rozhodně se ale nejedná o kartáčky, které běžně každý z nás používá. Jedná se právě o ty automatické. Jsou totiž mnohem lepší a hlavně výkonnější než ty obyčejné.
zuby před a po

Nedávno byl rozjet projekt z Kickstarteru, díky kterému se doba mytí zubů zkrátí pouze
na 10 sekund. Ano, je tomu vážně tak. Možná tomu nebudete věřit, ale i za těch 10 sekund budete mít zuby krásnější a čistější než když si je čistíte běžným kartáčkem po dobu dvou minut.

Tento automatický kartáček zvaný Amabrush, připomíná svým vzhledem dudlík. Jeho použití je velmi snadné. Stačí jen zmáčknout čudlík. Z držadla se následně vymáčkne pasta, náustek se rozvibruje a štětinky kartáčku se postarají o každý váš zub. Určitě se nemusíte bát toho,
že by na vašich zubech neseděl. Je proveden tak, aby se přizpůsobil. Stačí jej tedy jen dobře uvelebit a zapnout. Je to opravdu jednoduché a zvládne to rozhodně každý.

Jedinou nevýhodou je asi to, že nenahrazuje dentální nitě, takže se nedostane do mezizubních prostorů.
bílé zuby

Pokud by vás zajímala cena, tak ta se pohybuje kolem 3000,-. Na druhou stranu životnost
se pohybuje okolo 6 měsíců a nemusíte kupovat pak celý kartáček znovu, ale pouze nástavec, který stojí okolo 150,-.

Rozhodně si myslíme, že zubní chrup je něco, do čeho je nutné investovat. Je důležité o sebe pečovat a to platí i pro naše zuby. Pokud tedy budete mít možnost tento automatický kartáček zakoupit, rozhodně neváhejte. Vaše zuby vám budou vděčné a vy kromě pečlivě udržovaného chrupu ještě navíc ušetříte i mnoho času. Rozhodně jej tedy vyzkoušejte. Určitě nebudete ničeho litovat.

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací, pak vám je poskytne.