Využijte profesionálních služeb interiérového designéra

Chystáte se na kompletní rekonstrukci vašeho bydlení? Už máte dost pohledů na starý ošoupaný nábytek a rádi byste zmodernizovali rodinný dům nebo byt? Ale nevíte si rady s kompletní rekonstrukcí, obáváte se problémů a nevíte, jak zkombinovat různé styly, které se vám líbí? Moc otázek najednou? Tak my vám odpovíme hned. V každém případě vám doporučíme služby bytového architekta Praha, který všechnu tíhu rozhodnutí a interiérového designu převezme na svá bedra. Vy nemusíte nic. Jen mu sdělíte své představy, sny a touhy a samozřejmě finanční možnosti, od kterých se bude celá rekonstrukce vyvíjet.

bytový designér

Nejsnadnější je spojit se nejdříve telefonicky s interiérovým návrhářem a předestřít mu své plány. Domluvíte se, zda je návrhářské studio schopno změny provést a dohodnete si schůzku u vás doma. Bez toho by nebyla rekonstrukce možná. Osobní kontakt není nutný ze zvědavosti, ale k tomu, aby designér prohlédl celý prostor, který chcete obnovit a přestavět a definoval i předběžnou cenovou kalkulaci. Projde celý domek či byt. Nechte ho i nahlédnout do skříní, aby poznal vaše zvyky a navrhl možnost úložných nových prostor, protože těch není nikdy dostatek. Je důležité si vzájemně pohovořit o technických možnostech, prozkoumat nosné příčky, možnost zbourání nepotřebných zdí. K tomu budu zapotřebí, abyste připravili i stavební plány vašeho domku anebo byli k dispozici v případě dotazů. Určitě se svěřte se svými plány, architekt je všechny vstřebá a bude s nimi dle možností pracovat. Vaše prostory bude třeba i nafotit a zaměřit, aby se tak předešlo další návštěvě a eliminovaly se časové ztráty.

obývací poko

Poté vám bytové studio zašle cenovou kalkulaci, kde naleznete všechny položky, které pokryjí rekonstrukci. Jestliže se vám bude návrh a cena zamlouvat, obdržíte smlouvu o dílo a můžete si být jisti, že k žádným nepředvídaným nákladům, které jste neodsouhlasili, v žádném případě nedojde. Protože cena, kterou odsouhlasíte je prostě konečná a bez dalšího navyšování.