Naučte se hrát na kytaru z pohodlí Vašeho domova!

Milujete zvuk kytary? Obdivujete lidi, kteří umí hrát na kytaru? A co kdybyste Vy sami se naučili na kytaru hrát? Krásná představa, že? Možná mi někteří z Vás řeknou, že je to nemožné, že to několikrát zkoušeli, ale pokaždé to vzdali, protože na to neměli čas nebo jim to nešlo, neviděli žádný posun, tak to jednoduše vzdali. Kdo nic nedělá, nic nezkazí, že? To bylo možná trošku drsné, omlouvám se, ale chci tím jenom říct, že když něco opravdu chceme, tak to dokážeme, povede se to. Možná ne hned, ale kam tak pospícháte? Nač ten spěch? Jestli opravdu chcete umět hrát na kytaru, tak se to naučíte. Víte, problém dnešní doby je ten, že je všechno zrychlené. Většina lidí, jakmile hned nevidí pokroky, vzdá to, protože jak sami často s oblibou říkáme, prostě není čas.

kytara_zabava_relax

A co kdybych Vám řekla, že se našel člověk, díky kterému to opravdu jde se naučit na kytaru i bez toho aniž byste museli někam docházet? Ano, čtete dobře. Petr vytvořil kurzy pro samouky, kteří se chtějí naučit hrát na kytaru, ale přitom nemají moc času, třeba se i stydí nebo jsou úplní začátečníci, tudíž nemají žádné zkušenosti… Ano díky kurzu, který Petr vytvořil se naučí hrát na kytaru opravdu každý, třeba celá republikaJ. A jak to vlastně celé funguje?

Úplně jednoduše! Budete potřebovat akorát stabilní připojení k internetu, mobil nebo počítač a samozřejmě kytaru.

V Kurzu Petr není sám. Je s ním Míša, která je úplná začátečnice, jako jste třeba i Vy sami. Míša se Petra ptá na všechno důležité, takže nebojte se, všechno se dozvíte a vše je názorně předvedeno. Takže Vám ani nepřijde, že sedíte doma v obýváku u počítače.

kytara_zabava_relax

První ukázková lekce kytary pro samouky je zdarma a musím říct, že to rozhodně stojí za to. Petr s Míšou Vás namotivují a už v první lekci se dozvíte spoustu důležitých a zajímavých informací. Například věděli jste, že kytaru můžete naladit i pomocí aplikace ve Vašem telefonu? Vyzkoušejte a uvidíte. Sama za sebe můžu říct, že vážně uvažuji o tom, že bych se na kytaru začala učit hrát.