Muži a ženy

Zajímalo by mě, co si muži doopravdy myslí o ženách. Já si myslím, že muži jsou takoví, že mají na ženu úplně odlišné názory. Protože někteří pánové jsou tak namachrovaní, že si myslí o ženách úplně to nejhorší. Nebo někteří muži zacházejí s ženami jako s onucí. A myslí si, že žena je jejich majetek. Abych pravdu řekla, tak takové muže že nemám vůbec ráda. A bohužel musím říct, že právě znám plno takových mužů, kteří se chovají k ženě jako k onuci anebo k majetku. A jsou ale nějaké kultury, kde to tak je úplně normální, i když já si tedy myslím pravý opak. Vy ne? Nicméně ale nemám to ráda. Ale i tak jsem velmi ráda, že jsem žena. A taky toho někdy využívám. Existují totiž i muži, kteří jsou hodní a taky moc galantní.

Máme i své problémy.

Já mám ráda hodně galantní může. Taky se mi líbí, když muž má charisma. A taky bych se chtěla ještě zeptat, jestli existuje žena, která nemá ráda mužské charisma? A milé dámy a milé ženy, víte vůbec, co je to dokonalé charisma? Myslím si že jistě znáte Georgia Clooneyho. George Clooney je opravdový muž charismatický a gentleman.

Někdy nevíme, co dřív.

Já jsem žena a musím říct, že i když on by mi mohl dělat asi dědečka, tak se mi George Clooney líbí. Je to takový typický charismatický muž a já neznám opravdu žádnou ženu ani dívku, které by se George Clooney nelíbil. Takže milé ženy bojujte o svá práva a buďte milovány. Myslím, že každá žena jakékoliv postavy si totiž zaslouží být milována, a to bez rozdílu. Vím, že jsou muži, kteří mají jistě vyhraněný styl, které ženy se jim libí, což je v pořádku. Ale nelíbí se mi, když se třeba muži ženám posmívají za to, jaké jsou. To se mi nelíbí a přijde mi to velmi dětinské a negalantní. Líbí se mi třeba, jak se žilo dříve. Jak muži byly k ženám velmi galantní a otevření dveří ženám bylo naprosto jasné a nebyly o tom žádné spekulace. Nyní by třeba žena označila tohle za sexuální harašení, kdyby jí muž otevřel dveře.