Hygienické potřeby na dovolenou

Přitom kosmetické a hygienické potřeby je nutné vzít s sebou do cílové destinace také. Můžete mít na sobě totiž i ty nejkrásnější šaty, ale pokud o sebe nebudete pečovat i po stránce hygieny, cítit se zde nejspíš dobře nebudete. Co je tedy naprostým základem, který by se ve vašem seznamu rozhodně měl při balení objevit? Jakmile ráno vstanete, je možné, že vaše první kroky míří nejspíše do koupelny. Rozhodně se tedy vyplatí sbalit veškeré potřeby, které používáte k ranní péči o pleť a pokud si ani na dovolené nedáte pokoj s make-upem, přibalte ho rovnou taky. Asi všichni se ale shodneme na tom, že naprosto nezbytné jsou prostředky určené k dodržování dentální hygieny.

Balení k moři

Ať už se jedná o pouhý kartáček a pastu nebo kartáček doplníte ještě o ústní vodu a zubní nit, tato část balení se nevyplatí opomínat. Na dovolených v horkých destinacích se dočkáte taktéž vysokých teplot, a proto se bude určitě hodit voňavý parfém či deodorant, který vám dokáže zajistit příjemnou vůni po celý den. Stejně tak se zaměřte i na ochranu kůže před agresivními slunečními paprsky a rozhodně při balení nezapomeňte na opalovací krém. Jestli vás v průběhu dovolené čeká příchod menstruačního krvácení, nezapomeňte doma vložky, menstruační kalhotky nebo jiné vámi používané potřeby.

Originální kufr

Sluníčko dokáže být agresivní i k vašim vlasům, proto se postarejte o to, aby veškerá vlasová kosmetika nezůstala ležet v koupelně, ale odjela s vámi až do místa vaší krátkodobě relaxace. Balení na dovolenou se může zdát jako nadlidský úkol, který většina lidí chce mít, pokud možno co nejrychleji za sebou, ale netrpělivost se rozhodně v tomto případě nevyplácí. Pokud totiž doma na něco zapomenete, bude vás čekat shánění v často nepřehledných obchodech na místě a v některých případech se nevyhnete ani jazykové bariéře. Proto si dejte na balení záležet co nejvíce už doma a pak si jen dovolenou pořádné užijte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup