Co by na oslavě dětských narozenin nemělo chybět

Pohoštění

Příprava každé dětské oslavy začíná pohoštěním. Pozvaní hosté si tu mohou dopřát dorty a zákusky, jednohubky, chlebíčky a tousty. Měli bychom se však snažit vést pohoštění v duchu zásad zdravé výživy, tedy nabízet zejména celozrnné výrobky a dostatek ovoce a zeleniny. Bílý cukr můžeme nahradit zdravějším hnědým třtinovým anebo javorovým sirupem či ječným sladem.

konfety

Výzdoba

Zejména pro dětské oslavy je dekorace na narozeniny zásadním momentem, který dotváří patřičné povzbudivé klima, i když se zrovna nevydaří počasí, je zataženo, pošmourno a deštivo. Naštěstí máme poměrně široké možnosti výběru v párty obchodu z mnoha druhů ozdobných prvků – párty věcí, kam patří barevné oválné balónky, dále balónky čísla nebo balónky písmena, girlandy, konfety, stuhy, třpytivé závěsy, papírové dekorace, organzy, samolepicí dekorační pásky, dortové svíčky, čepice, škrabošky a masky a doplňky pro stolování – kelímky, brčka, ubrousky, příbory a talíře.
S touto výzdobou můžete vyrukovat jak do interiéru, tak i do venkovních prostor v rámci zahrady, zahradní terasy, pergoly nebo altánu. Oslavu lze pochopitelně uspořádat i na chatě, a umožňuje-li to ubytovací zařízení, i v pronajatém penzionu či horské chalupě. K oslavám lze pronajmout i salónky pro uzavřenou společnost v rámci některých restaurací nebo kaváren.

Sportovní aktivity

Nenechávejme děti jen tak povalovat v obýváku a civět do displeje chytrého telefonu či tabletu, dopřejme jim možnost vhodného pohybu, například zahradní trampolínou, badmintonem, švihadlem, gymnastickými míči atp.

balonky

Zábava s ohledem na vývoj počasí

Děti, které slaví narozeniny například únoru nebo v listopadu, pochopitelně nebudou v této době pobíhat bosky po trávníku a hrát badminton, těm můžeme v rámci oslavy objednat návštěvu plaveckého bazénu či aquaparku, anebo jim dopřát lekci tenisu či volejbalu ve sportovní hale. Sportování bychom však měli proložit i hraním her v interiéru, kam patří deskové a karetní hry, puzzle anebo tvořivá zábava se stavebnicemi, s modelovací hmotou a pastelkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup