Zkoušela jste hennu?

Pokud zvolíme k barvení našich vlasů hennu, zároveň jim dodáváme kvalitní regeneraci. Jsou nejen obarvené, ale také zdravější. Získají potřebné látky, které je zpevní a ochrání. Jsou objemnější a krásně se lesknou!
 
Ale pozor! Ani toto přírodní barvivo se pro každého nehodí. Než se tedy do barvení vlasů s jeho pomocí pustíme, je potřeba o něm vědět alespoň základní informace.
namalovaný slon
 
Připravujeme směs
·        Jen jeden z mnoha odstínů, který můžeme v obchodech zakoupit, je opravdu čistě přírodní. Je to henna červená. Ostatních odstínů se dosahuje pomocí přísad. Do světlých s odlesky zlaté se přidává senna. A k tmavší odstíny pomáhá vytvořit například indigo.
·        To, jak bude výsledný odstín barvy intenzivní můžeme ovlivnit i tím, jak barvivo upravíme a aplikujeme na vlasy. K tmavým barvám můžeme přidávat třeba kávu nebo červené víno. Ke světlým například heřmánkový čaj. Možností je ale více. Barva je také tím intenzivnější, čím vyšší je teplota směsi při míchání a nanášení na vlasy. Samozřejmě záleží i na době působení. S každou další aplikací pak získává odstín na intenzitě.
·        Henna vlasy vysušuje. Těm mastnějším to prospívá. Ovšem pokud je máme spíš suché, je vhodné do směsi přidat trochu rostlinného oleje.
·        Je potřeba počítat s tím, že toto barvivo vydrží v našich vlasech dost dlouhou dobu. Vytváří na nich ochrannou vrstvu, která zabraňuje také tomu, aby do nich pronikaly chemické barvy. Pokud se chceme k těmto barvám vrátit, doporučují odborníci počkat s tím alespoň tři týdny.
 zrzka, bruneta a blondýna
Blondýnky pozor!
Než začneme s barvením, je potřeba si ujasnit, co od tohoto barviva očekáváme. A také být opatrní. I když se jedná o barvení přírodní látkou, která vlasy nepoškodí, ale naopak je oživuje, jistá rizika tu jsou. Pozor by si měly dávat především blondýnky, které svou hřívu vylepšují chemicky. Na jejich vlasech se pak může objevit nečekaný odstín. Prostě to může „chytit“ jinak. Ze stejného důvodu by měly být opatrné také ty z nás, které rády a často experimentují s barvami. Tmavovlásky zase nemohou čekat, že hned dojde k barevné změně o několik odstínů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup