Zkoumáme internet

Internetové připojení je nutné v okamžiku, kdy chceme najít nějakou informaci. Například slovo bota. Toto napíšeme do vyhledávacího pole a vyhledávač začne dělat svou práci. Totiž vyšle miliony jedniček a nul, aby mu požadované slovo a souvislosti našly. Tato čísla se rozeběhnout po celé nejbližší síti a pokud najdou co hledají, vrací tuto informaci na domácí počítač, tedy tam, kam byl dotaz zadán. Jen v případě, že nejsou v nejbližší síti slova nalezeny, putují jedničky a nuly dále. To vše se děje v takové rychlosti, že to my, jako lidé ani nepoznáme. Během sekundy máme nalezeno, co jsme chtěli. Ovšem k tomu všemu, aby ty číslíčka požadovanou informaci mohly vůbec začít hledat je potřeba jedné věci. Tím je připojení k síti, a to buďto kabelem nebo bezdrátově.

Průzkum webu

Co je lepší? Jednoznačně kabel. Na ten se totiž nebudou vztahovat okolní vlivy. Je rychlý, je stabilní. Jenže ne všude to kabelem jde a tak nastupuje bezdrát. V dnešní době už ani toto připojení nevykazuje nějaké abnormální odchylky od rychlosti nebo vůbec výpadků sítě. I když se to samozřejmě stát může. Doma budete stejně asi používat obojí. Totiž, firma k vám domů přivede síť kabelem a zde je upevní do přístroje. Zbytek signálu už budete přijímat bezdrátově, tedy, wi-fi.

Surfování

Internet Praha 9 vám vše zařídí a seřídí, Nastaví vaše počítače, předvede nastavení mobilů a všeho, čeho se vám zamane. Není třeba mít obavy, že byste něco neuměli, nebo vám něco nefungovalo, Než pracovníci odejdou, dají vám do ruky protokol, který vy podepíšete až bude všechno v naprostém pořádku a vy se o tom také řádně přesvědčíte. Není třeba tahat za kabel a zkoušet jeho pevnost, ale zda wi-fi skutečně šlape všude, kde šlapat má, a to i tam, ke by to vypadalo na slabý signál. Třeba v rohu kuchyně. Nu a když máte vše zkontrolováno, vzhůru do průzkumu největší počítačové sítě na celém světě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup