Skvělá zábava, která vás jen tak nepustí

Občas si trochu vyhodit z kopýtka není vůbec na závadu. A nemusí se vždy jednat o návštěvu baru ve večerních hodinách. Jsou i daleko divočejší způsoby relaxace.

Skvělá zábava, která vás jen tak nepustí

Mladí lidé pod třicet jsou dnes daleko vypasenější než jejich předchůdci, když měli stejně let jako oni. Je to samozřejmě dáno tím, že se hýbou daleko méně, než bylo obvyklé tehdy. Většina mladých ročníků tráví valnou část svého volného času buďto u televizi, nebo stále častěji u počítače. Na hraní počítačových her samozřejmě není nic špatné, zvláště, když se tato kratochvíle provozuje jednou za čas, ale i tady platí, že všeho moc škodí. Čím víc totiž budete sedět, tím méně se budete samozřejmě hýbat a tím své tělo poškozovat.

Skvělá hra

A přitom se je možné se hýbat a zároveň se dobře a moderně bavit. Řeč teď není o nějakém sportovním zápolení, ale o kvalitní laser game v praze, kde se můžete vyřádit co hrdlo ráčí. V žádném případě se nebudete ani vteřinu nudit, zvláště pak, pokud si s tebou přivedete i dobrou partu.

Nezašpiníte se

Pokud by se dá laser game k něčemu připodobnit, asi by to byl paintball. V obou hrách máte většinou dva týmy lidí, kteří mají různé druhy úkolů. V podstatě to ale vždy skončí vzájemnou přestřelkou, která končí ve chvíli, kdy jeden z týmu bude mít veškeré své hráče vyřazené z boje. Ovšem zatímco paintball se hraje venku a vnitřní prostory se používají pouze ojediněle, laser game probíhá celá v herně. Díky tomu se nemusíte bát, že byste se zašpinili od bláta, trávy nebo jiných v přírodě běžně se vyskytujících věcí. Navíc, laser je velice bezpečný. Jedná se o neškodný paprsek, zatímco paintballové kuličky mohou být pro zasaženého bez vhodných chráničů nebezpečné a bolestivé.

Zažijte zábavu plnou laserů

Zahrát si můžete přijít takřka kdykoliv, kdy je otevřeno. Problém ale je, že často jsou všechny prostory zarezervované dopředu, takže budete muset buďto počkat, nebo si také zarezervovat místo a čas. Druhá varianta je rozhodně lepší, jelikož byste se jinak vůbec nemuseli někdy dostat k samotnému hraní, což by byla jistě škoda pro obě strany.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup