Klasický design vhodný pro všechny

Krása, elegance a jednoduchost. Můžete si myslet, že bílé vypínače jsou minulostí a máte je každý. Pravdou ale je, že je můžete využít do jakékoli místnosti. Nezáleží na tom, jestli jde o koupelnu, kuchyň, ložnici či obývací pokoj. Věřte, že nenaruší žádný prostor a zároveň dobře poslouží.
útulný obývací pokoj

Designové výrobky od světové značky

Společnost Schneider Electric na trh přináší nespočet produktů nejrůznějších tvarů a barevných provedení, ze kterých můžete vybírat. Moderní řada vypínačů a zásuvek Schneider Unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ předvádí širokou barevnou škálu a mnoho dalšího.

Největšími výhodami je nejen klasický vzhled nejen v bílé. Vyrábějí jednotné strojky, díky kterým si můžete sami kombinovat kryty s různými kryty. A to se týká nejen barev, ale také tvarů. Produkty této řady jsou tak neuvěřitelně variabilní a můžete si je přizpůsobit jen a pouze podle svého.

V detailech je síla

V posledních několika letech se velmi populárním stal minimalistický a skandinávský styl. Klid, pohodu a hřejivou atmosféru by doma nemělo nic narušovat. Ani dekorace. Díky tomu, že základem těchto designů jsou světlé odstíny, prostor a přírodní materiály, s tradičním vzhledem neuděláte chybu. Obecně řečeno se bílá a oblé okraje se hodí ke všemu.

Ať už máte interiér zařízený do jakékoli barvy či stylu, drobné dekorace udělají hodně. Předměty jako jsou svíčky, vázy, květiny, ale právě i vypínače a zásuvky udělají skutečně hodně. Nemusí se to hned zdát, ale i malé předměty mohou doladit, ale i rozladit celkový vzhled místnosti.
ložnice obložená dřevem

Nebojte se boho, ani industriálu

Je pochopitelné, že některé designy mají svá specifika a budou se k nim hodit více kulaté vypínače, anebo metalické barvy. Retro modely budou slušet především bohémským interiérům, zatímco kovové varianty se budou hodit spíš do industriálních prostorů. Toho ovšem můžete dosáhnout i s bílými kryty. Stačí, když si k nim zvolíte odpovídající rámeček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup