Jak vybudovat vánoční atmosféru

Všichni to známe, první adventní neděli se všichni zblázní, začnou zdobit okna, zahradu, dům, nakoupí svíčky, světýlka, andělíčky a všechno co nás napadne. Jak si vytvořit příjemnou atmosféru u vás doma?
1.       Nakupte dekorace – Ač se to zdá jako naprostá banalita, tak dekorace dělají mnoho. Určitě budete cítit lepší atmosféru, když uvidíte na okně blikající světýlko, než když tam žádné nebude. Nakupte světýlka, kupte i ty andělíčky, papírové vločky, vánoční věnce, zapalte svíčky s vůní jablek a skořice a zapněte koledy.
vánoční koule
2.       Upečte více druhů cukroví – Každý má rád cukroví. I ti, co říkají, že nemají. Ovšem pokud jediné, co upečete je linecké s marmeládou, není se čemu divit, že to nejedí. Dejte trochu života do toho pečení, udělejte úlky, kokosky, pusinky, perníčky, vše na co si vzpomenete. Internet je plný rad a nápadů.
3.       Tvořte společně – Je jedno, jakou společnou aktivitu zvolíte, jestli vystřihování sněhuláků na okna, nebo válení těsta na cukroví, či zdobení zahrady světýlky. Každá společná aktivita vyvolá ve členech vaší rodiny pocit sounáležitosti, bezpečí, pohody a radosti. Proto si najděte volný víkendový večer a tvořte, společně.
4.       Vyrazte na výlet – No ano, udělejte si jeden den v týdnu volno a vyrazte někam ven. Možností je spousta. Můžete bruslit, nakupovat, lyžovat, stavět sněhuláky, sáňkovat, navštívit babičku. Nic z toho není špatně, ani nic jiného, co vás napadne.
vánoční dárečky
5.       Mluvte spolu – Jestli má váš partner, nebo dítě nějaké trable, vyslechněte ho. Nechcete přece, aby si dobu vánoc kazil negativními myšlenkami. Mluvte kdykoli a o čemkoli, vzpomínejte na prarodiče, mluvte a tom, který je váš nejoblíbenější vánoční film, zhlédněte ho spolu. Komunikace je základ všeho. A budu se opakovat, když řeknu, že komunikace vytvoří pocit pohody, bezpečí a štěstí.
6.       Buďte doma – Musíte hlavně trávit čas doma s rodinou, jestli to nedokážete, ani jeden z těchto bodů vám nepomůže. Nejsou důležitější kamarádi a pivo, ale rodina. Ta tady bude pro vás vždy, tak se zapojte na tvorbě krásných vánoc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup