Hypotéky bez registru

Hypotéka

Hypotéka nebo také jinak řečeno hypoteční úvěr, je dnes velmi žádaný finanční nástroj od státu. Hypotéka, se nejčastěji využívá na nemovitosti. Ať už se bavíme o samotné koupi pozemku, rodinného domu, bytu v panelákovém domě, nebo samotnou rekonstrukci, již koupené nemovitosti. Hypotéka, je skvělý start do života mladých lidí. Mladí lidé, zejména rodiny, mají větší šanci, na samotnou hypotéku vůbec dosáhnout. Také mají snazší podmínky, pro splácení hypotéky, zejména pokud se bavíme o době splácení.

Hypotéka

Druhy hypoték

V dnešní době, je daleko snadnější si hypotéku domluvit v jiném než bankovním sektoru. Bohužel, nám dnešní doba hází klacky pod nohy, díky vzrůstajícímu číslu inflace, která se momentálně odráží do všech aspektů v našich finančních situacích. Ale nemusíte zoufat, dnes se již praktikují i nebankovní hypotéky (hypotéky bez registru), které můžete nalézt na naši webové stránce, kde se jistě dozvíte více informací, které potřebujete vědět.

Bankovní hypotéka

Banky, jsou s výběrem svých potencionálních obdržitelů hypoték, velmi skeptické. Málo kdo, má vůbec šanci na dosažení kritérii, které si banka nastavila.

Kritéria:

1. Věk

2. Příjem

3. Bonita

4. Záznam v registru dlužníků

5. Hodnota zástavy

6. Pobyt v České republice

7. Podmínky pro hypotéky stanovené Českou národní bankou

Hypotéka, dům, procenta, rovnováha

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru, je založena na principu, že se neposuzuje do registrů žadatele. Tudíž má hypotéka bez registru, daleko menší kritéria, do kterých je častokrát snadné, se opravdu vejít. Jediné, co hypotéky bez registru vyžadují, je doložit příjem a bonitu žadatele. U nás, však žádný doklad o příjmu ani registru, dokládat nemusíte, Žádné posuzování dle věku, hodnoty nebo prokazování, na co chcete, hypotéku použít. Což může být pro většinu lidí velká výhoda, například ti, kteří ještě nemají vybraný pozemek či nemovitost, popřípadě sjednanou rekonstrukci. Prakticky, si s hypotékou můžete naložit tak, jak zrovna potřebujete. Dokonce, hypotéky bez registru, mají daleko snazší formuláře a čekací dobu na hypotéku, než bankovní sektory.

Obecný proces hypotéky bez registru

1. Žádost

2. Vyhodnocení

3. Tvorba smlouvy, dohoda

4. Splácení

5. Doplacení

Kde si můžete vybrat o jaký druh hypotéky máte zájem, popřípadě vyplnit formulář nebo nás kontaktovat s dotazem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup